úterý 10. prosince 2013

Profesionální péče pro krásné vlasy s Macadamia Natural OilKrásný den dámy a slečny, zkrátka milé ženy!

Pokud jsou vaše vlasy poškozené, suché, barvené, kudrnaté, husté, po trvalé, jemné, lámavé, namáhané žehlením, se sklonem ke zacucháváni nebo jednoduše jsou vaše vlasy bez života, blahodárné účinky olejů značky Macadamia Natural Oil ocení všechny typy vlasů.

S produkty Macadamia Natural Oil jsou vlasy krásné a zdravé od kořínků až po konečky jako znovuzrozené díky kombinací přírodních látek makadamového a arganového oleje. Jaké se skrývá tajemství za výživnými kapkami oleje? Makadamový olej je se svým složením velice blízký kožnímu tuku, který se vytváří na pokožce hlavy. Vlasy chrání před vlivem chemických látek, UV zářením a teplem. Výsledkem jsou zdravé vlasy, plné lesku a hebké na dotek. Arganový olej obsahuje vitamin E či omega 9 nenasycené mastné kyseliny. Pro vlasy má omlazující účinky, dodává jim sílu, pružnost a regeneraci.ŠAMPON MACADAMIA NATURAL OIL

Šampon je navržen zejména pro suché a poškozené vlasy, ale je vhodný i pro barvené vlasy. Vlasům dodá hydrataci a jemně čistí. 


KONDICIONÉR MACADAMIA NATURALL OIL

Kondicionér Macadamia Natural Oil hydratuje a vyživuje všechny typy vlasů. Navíc dodá vlasům panthenol.MASKA MACADAMIA NATURAL OIL

Maska je ideální pro suché a poškozené vlasy, kterým chybí vitalita a lesk. Hydratačními a regeneračními vlastnostmi pečuje o ozdravení vlasového vlákna. Kromě makadamového a arganového oleje vyživuje vlasy společně s aloe vera, tea tree olejem a výtažky z mořských řas. Masku je možné použít i jako zábal. Po nanesení masky, obalím vlasy potravinářskou fólií, zabalím do ručníku a nechám půlhodiny působit.


To máme sliby značky Macadamia Natural Oil, ale jaké jsou moje vlastní postřehy po půlroku testování?

Klady Macadamia Natural Oil:
·         zkracují dobu vysoušení vlasů;
·         brání vymývání barvy;
·         krásné aroma, které provoní vlasy až do dalšího mytí;
·         vlasy se dobře rozčesávají a nezacuchávají se;
·         přípravky jsou bez parabenů a sulfátů;
·         vlasy jsou pevnější.

Zápory Macadamia Natural Oil:
·         všimla jsem si, že po používání Macadamia Natural Oil začaly mi elektrizovat vlasy;
·         i když použijete malé množství, opravdu špatně se vymývají;
·         Macadamia Natural Oil slibuje lesklé vlasy, ale mnohem většího lesku jsem dosáhla s produkty jiných značek;
·         tato vlasová péče není vhodná pro každodenní použití, kdy může zatěžovat;
·    výsledky regenerace vlasů nejsou vidět při častém užívání, proto je vhodná kombinace s jinou vlasovou značkou.

Opomenout obal byla by škoda. Nevšední, ale elegantní balení se vyznačuje kuželovým tvarem a zajímavým barevným spojením zelené a hnědé. Tuby šamponu a kondicionéru jsou z tvrdého plastu a špatně se dávkují.

Ze začátku jsem hezky pravidelně používala vlasovou péči Macadamia Natural Oil, bohatou na přírodní látky dvakrát týdně. Až tak častý macadamiový rituál mým dlouhým vlasům vůbec nesvědčil. Vlasům víc prospělo, když jsem exkluzivní macadamiový rituál zredukovala na jednou za dva týdny. Jaké jsou vaše zkušenosti s vlasovou kosmetikou Macadamia Natural Oil?


vlasy před použitím vlasové péče Macadamia Natural Oil
vlasy po použití vlasové péče Macadamia Natural Oil


Žádné komentáře:

Okomentovat