pátek 30. května 2014

Ladybox květen 2014

Hezké odpoledne dámy a slečny, zkrátka milé ženy!

Máj, lásky čas se nám pomalu uchyluje ke konci, ale ještě než se s ním nadobro rozloučíme, je třeba rozbalit si krabičku krásy. Tentokrát jsem si včas nebo spíš v správný čas objednala krabičku a za svou snahu byla jsem krásně odměněná. Navíc jsem totiž dostala hnědou tužku na oči MeMeMe, která už jednou kolovala. Proto se kolem ní nebudu pozastavovat a snad vám postačí fotka jako důkaz.

Květnový ladybox mile překvapil, ale i trochu vyděsil. Nebudu předbíhat a pojďte raději se mnou rozbalit jarní edici.MEMEME SKIN ILLUMINATOR BEAT THE BLUES, plné balení

Přiznám se, že po MeMeMe tekutém rozjasňovači jsem už pokukovala, tak mě mile potěšilo, když jsem si ho rozbalila v květnové krabičce krásy. Obdržela jsem ho v odstínu Oyster Gold. Balení o obsahu 12 ml je velice slušné a určitě mi dlouho vydrží. Nevytvořil žádný třpytivý závoj, ale jemný lesk. Nanesla jsem ho na hřbet nosu, lícní kosti a pod oči. Může se přimíchat i do make-upu, ale pokud máte mastnou pleť, tak bych to nedoporučovala.

Cena – 269 Kč
Kde koupit? www.ladybox.cz
ALVA GREEN EQUINOX, plné balení

Sypké oční stíny jsem dostala v krásném fialovém odstínu. Ve skutečnosti tento lehký pigment toho zvládá mnohem víc. Jak už jsem prozradila, kromě očních stínů multifukční pomocník poslouží i jako rtěnka, lesk na rty, lak na nehty a dokonce i jako tvářenka (ale určitě v jiném odstínu než připadl na mě). Alva Green Equinox testovala jsem pouze jako oční stíny. Na víčkách držely po celý den bez nevzhledného slívání do linky. Jen sytost barvy během dne ztrácela intenzitu. Pigment je v sypké formě, proto aplikace nemusí být pro každého jednoduchá.  

Cena – 139 Kč
Kde koupit? www.ladybox.czZIAJA PŘÍRODNÍ OLIVA MICELÁRNÍ VODA, plné balení

Jakmile jsem v ladyboxu zahlédla zelenou plastovou flašku s nápisem značky Ziaja docela jsem se vyděsila, že to je sprchový gel, s kterým jsem už měla tu čest seznámit se… Micelární voda odličuje make-up včetně očního s dávkou hydratace a zabraňuje vysušování a podráždění pleti. Oceňuji, že je bez parfemace. Na vatový tampón musela jsem aplikovat mnohem víc micelární vody než jsem zvyklá u jiných produktů. Mírně pálila při odličování očí.

Cena – 90 Kč
Kde koupit? www.ruzova10.cz
XHEKPON CREMA, cestovní balení

Co by to bylo za edici krabičky krásy, kdybychom postrádaly pořádný krém proti vráskám??? Řeknu vám popravdě, pro mě by to nebylo žádné strádání, ale aspoň udělá radost moji mamince. Pojďme se tedy podívat, co tento vráskožrout umí. Regenerační krém s hydrolyzovaným kolagenem hydratuje a předchází stárnutí pleti. Ráno a večer ho můžete nanést na obličej, krk i dekolt. Jako správný poseroutka, našla jsem odvahu aplikovat krém jedině na krk. Zamilovala jsem si jeho konzistenci, připomínající obyčejnou indulonu, ale v neobyčejně dobrém slova smyslu. Rychle se vstřebal a nezanechal mastný film. Jeho jemná vůně je taktéž k zamilování. Loučení s ním nebylo lehké, ale přece jenom nakonec putoval, kde bude více prospívat - k mamince.

Cena – 239 Kč
Kde koupit? www.xhekpon.czLAVERA PLEŤOVÝ KRÉM, vzorek

Lavera pleťový krém je určen k dennímu ošetření pleti k dodání dostatečné dávky hydratace. Ze vzorku toho moc nejde vyčíst, ale docela mile mě překvapilo skromné 1 ml balení, s kterým jsem si vystačila na dvě použití. Krém se rychle vsákl do pokožky a nezanechal lepivý pocit. Jeho jemná vůně, nabitá přírodním složením neobtěžovala.  

Cena – 249 Kč
Kde koupit? www.ladybox.czBEL PREMIUM ODLIČOVACÍ TAMPÓNY, plné balení

Určitě chápete, že odličovací tampóny mě nejmíň potěšily v květnovém ladyboxu. Ale na druhou stranu je to pomocník, bez kterého se neobejdeme. Shodou okolnosti moje zásoby byly vyčerpané, tak mi várka odličovací pomocníků přišla vhod. Značku Bel určitě dobře znáte stejně jako i já, tak se tady nebudu dlouze rozepisovat.

Cena – 39,90 Kč
Kde koupit? v drogeriích, supermarketech a hypermarketechPASSION CHOCOLATE MATCHA, plné balení

Ano, jsem čokoholik a miluji tu slast, když se mi na jazyku rozpouští kousek čokolády. Ale při pohledu na belgickou čokoládu s japonským tradičním čajem Matcha byla jsem v pochybách. Opravdu je to čokoláda? Mně to spíš připomínalo vyživující olivové mýdlo, které jsem si odnášela z dovolené v Řecku. Navíc ještě khaki barva mě odrazovala od slasti z čokoládové lásky. Odhodlala jsem se, i když trochu nesměle a ochutnal jsem. Děkuji, ale víc si už neprosím…

Cena – 54 Kč
Jak se vám líbila jarní edice ladyboxu? Který produkt vás nejvíce potěšil?

Žádné komentáře:

Okomentovat